Pokud se vám líbí Frozen Daiquiri nebo Pina Colada , pak se vám bude líbit tento Banana Daiquiri. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších variací Daiquiri, hned za Strawberry Daiquiri a upřímně řečeno je velmi těžké odolat.
Při smíchání tohoto (nebo zmrzlého koktejlu) začínáte na několik vteřin nízkou rychlostí, abyste nakrájeli led a ovoce, pak je posuňte na vysokou rychlost, dokud není směs pevná.
Co budete potřebovat
- 1 1/2 oz
- lehký rum
- 1 polévková lžíce
- třikrát za sekundu
- 1
- banán
- 1 1/2 oz
- limetkový džus
- 1 lžička cukru
- 1 šálek
- drcený led
- Obloha:
- maraschino třešeň
Jak to udělat
- Nalijte přísady do mixéru .
- Směs na nízkou rychlost po dobu několika sekund, pak vysokou rychlostí až do hladké.
- Nalijte obsah do chlazeného skla hurikánu .
- Ozdobte maraschino třešně.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 347 |
| Celkový tuk | 1 g |
| Nasycený tuk | 0 g |
| Nenasycený tuk | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 10 mg |
| Sacharidy | 57 g |
| Vláknina | 7 g |
| Protein | 4 g |