Tento kuřecí bílé kuřecí chilli je klasickou kombinací kuřecího masa, bílé fazole, kukuřice a koření. V receptu se používají kuřecí stehna. Díky Teri za sdílení tohoto pomalého sporáku kuřecí chilli recept.
Viz též
Hearty Slow Cooker Kuřecí chilli
Co budete potřebovat
- 6 kuřecí stehna, odstraněna kůže a přebytečný tuk
- 1 šálek nakrájené cibule
- 2 hřebíček
- česnek, jemně nakrájený
- 1 1/2 šálky
- kuřecí vývar
- 1 lžička mletého kmínu
- 1 lžička sušeného listového oregana
- 1/2 čajové lžičky soli
- 1/4 čajové lžičky
- Tabasco omáčka
- 2 plechovky (asi 15 uncí každé) velké severní fazole, vyčerpaný, opláchnutý
- 1 kuře (12 až 15 oz.), Vypouštění
- 2 polévkové lžíce. nakrájené čerstvé
- cilantro, volitelné
Jak to udělat
- Cibulku, česnek, kuřecí vývar, kmín, oregano, sůl a Tabasco smíchejte v 3 1/2 až 6-kvartovém hrnec. Přidejte kuřecí stehna.
- Obalte a vařte na LOW po dobu 4 1/2 až 5 1/2 hodiny, nebo dokud nebude kuřata jemná.
- Vyjměte kuře a odstraňte maso z kostí; nakrájejte nebo nakrájíme kuře. Zlikvidujte kosti a vraťte kuře ku krkovičce.
- Míchat fazole, kukuřici a koriandr, pokud používáte. Obalte a vařte na nízké 30 minut nebo až se důkladně zahřejte.
Mohlo by se Vám také líbit
Hearty Chicken Chili s bílými fazolemi
Oblíbený pomalý sporák Bílé kuřecí chilli
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 646 |
| Celkový tuk | 10 g |
| Nasycený tuk | 3 g |
| Nenasycený tuk | 4 g |
| Cholesterol | 52 mg |
| Sodík | 201 mg |
| Sacharidy | 101 g |
| Vláknina | 22 g |
| Protein | 41 g |