Žlutá ponorka je absolutně lahodný tropický koktejl . Banánový likér a bílý rum jsou klíčem k chuti a banánová obloha dodává, že dokončení dotyku, který bude mít na mysli ostrovy s každým doušek.
Co budete potřebovat
- 1 1/2 unce vodky
- 1/2 oz
- bílý rum
- 1/2 oz
- banánový likér
- Banánový plátek na ozdobu
Jak to udělat
- Nalijte přísady do koktejlové třepačky s ledem.
- Dobře se protřepejte .
- Dejte do chladené koktejlové sklenky .
- Ozdobte plátkem banánů.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 344 |
| Celkový tuk | 1 g |
| Nasycený tuk | 0 g |
| Nenasycený tuk | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 3 mg |
| Sacharidy | 55 g |
| Vláknina | 6 g |
| Protein | 3 g |