Toto chutné zelí je snadná příprava a dělá chutné přílohy. Podáváme pokrm se šunkou, hovězím masem nebo masem z vepřového masa. Jablko a jablko v kombinaci s octem dává pokrmu příjemnou směs sladkých a kyselých chutí. Pokud se vám líbí chuť kmínových semen, udělají vynikající přírůstek. Přidávají texturu, chuť a trochu barvy.
Co budete potřebovat
- 4 lžíce másla
- 1 velkou cibuli, čtvercový a tenké plátky
- 1 velká jablečná jablka, oloupaná, jádrová, jemně rozkrájená
- 1/2 hlava kapusty, hrubě nakrájená nebo drcená, asi 8 šálků
- 1/4 čajové lžičky čerstvě mletého černého pepře
- 3 lžíce jablečného octa
- 1/4 šálku meruňky nebo želé
- sůl kosher, podle chuti
Jak to udělat
- Ve velké pánvi nebo v holandské peci zahřejte máslo na nízké teplotě. Když je máslo horké, přidejte cibuli a jablko a vařte, míchání, asi 7 až 10 minut, nebo dokud měkký.
- Přidejte zelí, černý pepř, ocet a konzervy nebo želé. Míchat dobře. Pevně zakryjte pečivo a pomalu hořte na nízké teplotě asi 1 až 1/2 hodiny, nebo dokud nebude zelí velmi měkké a něžné.
- Přidejte sůl podle chuti.
Tipy a variace
- Vaříme 2 až 4 plátky slaniny. Vypusťte, rozdrobte se a pak si hrnout se zelím těsně před podáním.
- Přidejte 1 lžičku kmínových semen do pánve spolu se zelím.
Mohlo by se Vám také líbit
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 236 |
| Celkový tuk | 12 g |
| Nasycený tuk | 7 g |
| Nenasycený tuk | 3 g |
| Cholesterol | 31 mg |
| Sodík | 135 mg |
| Sacharidy | 32 g |
| Vláknina | 10 g |
| Protein | 5 g |