Vytvořeno pro den národního rumu (16. srpna), tento banánový koktejl z ruiny matky v NYC je spousta zábavy. Jedná se o nápoj s lahodnou chutí a pokud nejste fanouškem banánů ve vašich nápojích, možná budete chtít dát tento jeden výstřel, protože kořeněný rum přemění ovoce chuť do zcela nového zážitku. Toto, dovolím si říct, je jedním z nejlepších banánových koktejlů, které najdeme a vezme ovoce na úroveň lahodné složitosti, která je velmi vzácná.
Chcete-li vyrobit banánový sirup, zjistil jsem, že je nejsnadněji pyré banán a přidáváte ho do standardního jednoduchého receptu sirupy během varu. Poté, co je sirup chladný, vysuňte všechny banánové kousky a jste připraveni jít.
Co budete potřebovat
- 1 1/2 unce Sailor Jerry
- Kořeněný Rum
- 3/4 unce domácí banánový sirup (poměr 1: 1: 1)
- 3/4 unce
- limetkový džus
- 1 dash Angostura bitters
- Obloha: karamelizovaný banánový prach na okraji
Jak to udělat
- Rádio kupé sklo s kořeněným banánovým prachem (cukr karamelizovaný s domácím banánovým sirupem a Sailor Jerry Rum).
- Nalijte rum, sirup, vápno a hořčice do koktejlové třepačky plné ledu.
- Dobře se protřepejte .
- Naplňte do připraveného kupé skla.
Recept s laskavým svolením: Sailor Jerry Spiced Rum
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 149 |
| Celkový tuk | 2 g |
| Nasycený tuk | 1 g |
| Nenasycený tuk | 1 g |
| Cholesterol | 79 mg |
| Sodík | 32 mg |
| Sacharidy | 7 g |
| Vláknina | 2 g |
| Protein | 3 g |