Banshee, nebo Capri, je lahodný nápoj, který chutná podobně jako čokoládový banán. Je to podobně jako bílé ruské a je téměř stejně oblíbeným nápojem . Dalším hezkým aspektem Banshee je, že obsah alkoholu je nižší, takže je jemný koktejl.
Více koktejlů na bázi krému
- RumChata Banana Cream Pie Recept
- Colorado buldog recept
- Tom & Jerry koktejlový recept
- Recepty pro koktejly v orgánech
Co budete potřebovat
- 1 unce banánového likéru
- 1/2 unce bílý krém z kakaového likéru
- 4 1/2 unce mléka (nebo krému, podle potřeby pro plnění skla)
Jak to udělat
- Naplňte staromódní sklo s ledem.
- Nalijte do likérů.
- Naplňte sklenici mlékem nebo smetanou.
- Sklenici zakryjte jiným sklem a protřepejte .
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 151 |
| Celkový tuk | 4 g |
| Nasycený tuk | 2 g |
| Nenasycený tuk | 1 g |
| Cholesterol | 13 mg |
| Sodík | 56 mg |
| Sacharidy | 19 g |
| Vláknina | 1 g |
| Protein | 4 g |