Autor Dave DeWitt píše: "Toto kuřecí a chilská játra jsou standardem v západní Číně, kde se často chovají chutě drůbeže a citrusů. Na asijských trzích je k dispozici sušená pomerančová kůra. Podávejte ho přes dušenou rýži nebo rýžový pilaf . "
Co budete potřebovat
- Pro Marináda:
- 1/2 lžíce kukuřičného škrobu
- 1 lžíce suchého vermutu nebo bílého vína
- 1/2 kilo vykostěné kuřecí prsíčko (nakrájíme na 1/2 palce)
- Pro omáčku:
- 1/2 lžíce zázvoru (mletého)
- 1/2 lžíce česneku (mletého)
- 1 zelená cibule (mletá)
- 1/2 čajové lžičky mletého Sichuan pepře
- 1 lžíce suchého vermutu nebo bílého vína
- 2 lžíce sójové omáčky
- 1 lžíce horké fazolové omáčky
- 2 lžíce sušené pomerančové kůry (namočené v horké vodě po dobu 1/2 hodiny a drcené)
- 2 lžičky cukru (nebo medu)
- 1/2 čajové lžičky sezamového oleje
- Pro míchat Fry:
- 2 lžíce arašídového oleje
- 6 malé sušené
- horké červené chiles (jako Japones nebo de Arbol)
Jak to udělat
- Kombinujte ingredience pro marinádu v misce, dobře promíchejte a přidejte kuře. Nechejte sedět po dobu 30 minut.
- Smíchejte všechny ingredience omáčky do misky, dobře promíchejte a odložte.
- Ohřejte wok nad vysokým teplem. Přidejte arašídový olej a když začne kouřit.
- Přidejte chilli a marinované kuře. Mícháme asi 1 minutu.
- Přidejte omáčku a smažte další 30 sekund.
- Odstranit chilli před podáním.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 498 |
| Celkový tuk | 30 g |
| Nasycený tuk | 7 g |
| Nenasycený tuk | 13 g |
| Cholesterol | 95 mg |
| Sodík | 1,227 mg |
| Sacharidy | 20 g |
| Vláknina | 3 g |
| Protein | 34 g |