Podávejte tuto nebeskou omáčku přes luskový dort , shortcakes nebo broskev nebo tuto smetanovou zmrzlinu . Jak vidíte na fotografii, přidala jsem do hotové omáčky několik nakrájených jahod a hrst borůvek. Milovala jsem čerstvější chuť a přidanou strukturu z pečených bobulí.
Nebojte se vyměnit broskvové nebo schnappy s více broskvovou šťávou nebo nektarem z broskví.
Co budete potřebovat
- 1 ks (15 uncí) nakrájených nebo nakrájených broskví v přírodním džusu
- 1/4 šálku granulovaného cukru
- 1 polévková lžička kukuřičného škrobu
- 2 lžíce broskvové brandy, broskvové schnappy nebo nektar z broskví nebo více šťávy
- 1/2 čajové lžičky vanilkového extraktu nebo 1/4 čajové lžičky mandlového extraktu
- pomlčkový muškát nebo skořice, volitelně
Jak to udělat
- Vypusťte šťávu z broskví do misky. Kostičky broskví a odložte.
- V hrnci spojte 1/2 šálku broskvové šťávy, * cukr, kukuřičný škrob a broskvovou brandy nebo Schnapps (nebo více šťávy). Vaříme, mícháme a mírně zahřejeme, dokud nehustíme a neblížíme.
- Přidejte broskve, aroma a koření, pokud je používáte. Míchat a zahřát.
- Podáváme omáčku se zmrzlinou, shortcake sušenky, nebo přes libru dort nebo andělské koláče spolu s nějakou šlehačkou nebo šlehačkou topping.
* Pokud nemáte 1/2 šálku šťávy po vypuštění broskví, přidejte trochu vody nebo broskvový nektar.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 101 |
| Celkový tuk | 0 g |
| Nasycený tuk | 0 g |
| Nenasycený tuk | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 0 mg |
| Sacharidy | 25 g |
| Vláknina | 2 g |
| Protein | 1 g |