Nyní si můžete vyrobit vlastní domácí kukuřičný chléb v jižním stylu s tímto receptorem z populárního řetězce restaurací Cracker Barrel.
Co budete potřebovat
- 2/3 šálku nakrájené cibule
- 2 šálky nakrájeného celeru
- 2 litry starého dne, strouhaný kukuřičný chléb
- 1 litr starého dne, strouhané sušenky
- 1/4 šálku sušených petrželových vloček
- 2 lžičky koření drůbeže
- 2 lžičky šalvěje
- 1 lžička hrubé mleté pepře
- 4 unce margarínu
- 1 štvorcový (32 uncí) plus 1 (14-unce) může
- kuřecí vývar
Jak to udělat
- Předehřejte troubu na 400 stupňů F.
- Cibulí, celer, strouhaným kukuřičným krémem a sušenky , petrželkou, kořením s drůbeží, šalvějí a pepřem ve velké misce. Do směsi přidáme roztavený margarín. Míchejte, dokud nebude dobře promícháno.
- Přidejte kuřecí vývar na suché ingredience a dobře promíchejte. Obvaz by měl mít konzistenci mokrého, avšak ne polévku jako rychlé těsto (nebo kukuřičný chléb ).
- Rozdělte směs rovnoměrně do dvou (8 x 8 palců) pánve postřikovaných nelepivým postřikem.
- Pečte na 1 hodinu odkryté, až na vrchol hnědé.
- Receptura může být zdvojnásobena.
Tipy pro skvělé oblékání : Podprsenky a kukuřičné muffiny v kuchyňském robotu až do hrubého mletí nebo pomocí největších otvorů na ručním nůžce. Nahraďte si vlastní kuřecí kukuřici nebo zásobu pro konzervy, pokud chcete.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 41 |
| Celkový tuk | 4 g |
| Nasycený tuk | 1 g |
| Nenasycený tuk | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 227 mg |
| Sacharidy | 2 g |
| Vláknina | 0 g |
| Protein | 1 g |