Krása banánů rozdělené martini je, že můžete změnit přísady, stejně jako můžete s opravdovým rozdělením banánů . Tím, že půjdete s ochucenou vodkou , můžete přidat své oblíbené "topping". Jahody, ananas, kokos , nebo dokonce další čokoláda nebo banán jsou všechny dobré možnosti a existuje mnoho dalších, s nimiž můžete experimentovat.
Pak je výběr oblohy . Můžete jít s nízkým klíčem a držet se obvyklým banánovým plátkem nebo osamělým jahodovým nebo ananasovým plátkem, možná přidáním třešně. Na dně sklenice se rozplývají jahodové a čokoládové sirupy a dekadentní čokoládová jahoda nebo banán. Nicméně se rozhodnete oblékat tento nápoj zcela na vás.
Co budete potřebovat
- 1 1/2 oz
- vodka
- 3/4 unce
- banánový krém nebo banánový likér
- 3/4 unce
- krém z kakaa
Jak to udělat
- Nalijte přísady do koktejlové třepačky naplněné ledem.
- Dobře se protřepejte .
- Dejte do dobře chlazeného koktejlového skla .
- Ozdobte plátkem banánů (podívejte se na další nápady zdobení výše).
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 241 |
| Celkový tuk | 0 g |
| Nasycený tuk | 0 g |
| Nenasycený tuk | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 4 mg |
| Sacharidy | 20 g |
| Vláknina | 0 g |
| Protein | 0 g |