Jedná se o pevný, autentický recept na make-up španělské majonézy-jako omáčka známá jako aioli nebo allioli. Jedná se o ideální omáčku, která slouží smaženými rybami nebo mořskými živočichy .
Aioli vyžaduje spoustu česneku, poměrně trochu olivového oleje - a tunu tuku na lokty. Pokud chcete, můžete přidat také lžíci nakrájených čerstvých bylin; Často přidávám oregano. Nejlepší je vyrobit v maltě a šlehačce, ale můžete si vzít snadnou cestu a použít kuchyňský robot. Tento recept dělá asi 2/3 šálku.
Co budete potřebovat
- 7 česneků (nakrájené)
- 1/2 čajové lžičky soli
- 1 čajová lžička citronové šťávy
- 2 žloutky
- 2/3 šálku olivového oleje
- Volitelně: 1 lžíce čerstvě nasekané
- oregano
Jak to udělat
- Cesnek, sůl a bylinky (pokud se používají) vložte do malty a nalijte do pasty. Pokud používáte kuchyňský robot, buďte dobře.
- Přidejte citrónovou šťávu a vaječné žloutky a trochu vírujte, dobře promíchejte a mícháme. S kuchyňským robotem, buzz jen pro kombinaci.
- Pomalu mrkejte v olivovém oleji, mashing a míchání a míchání po celou dobu - to by mělo trvat 5 minut, aby se všechny oleje začlenit. Nepospíchej. Pokud nemáte čas, pomalu mletím olej do kuchyňského robotu.
Proč se obtěžovat s maltou? Získáte mnohem lepší texturu a mashing vyvine více vůně česneku a bylin.
Uchovávejte v chladničce, dokud není potřeba. Toto aioli bude trvat týden v chladničce.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 138 |
| Celkový tuk | 13 g |
| Nasycený tuk | 2 g |
| Nenasycený tuk | 9 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodík | 16 mg |
| Sacharidy | 4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Protein | 2 g |