Tento salát Waldorf se vyrábí s přídavkem rýže. Rýže a vlašské ořechy činí tento výdatný, osvěžující salát ideální pro horký den. Salát je pestrý a plný chuti. Majonéza a jogurtový dresink je ochucený pomlčkou skořice.
Servírujte salát na špenátu nebo kadeřník spolu s plátky avokáda, ananasovými prsteny nebo oranžovými segmenty.
Co budete potřebovat
- 2 šálky červených lahodných jablek, plněné a nakrájené na kostičky, nepoškozené
- 1/4 šálku ananasového džusu nebo jablečného džusu
- 3 šálky hnědé nebo bílé rýže, vařené a chlazené
- 1 šálek nakrájeného celeru
- 1 šálek nakrájených vlašských ořechů
- 1/2 šálku rozinky
- 1/4 šálku drcené mrkvy
- 3/4 šálku vanilky nebo čistého jogurtu, s nízkým obsahem tuku
- 3/4 šálku majonézy
- 1/2 čajové lžičky soli
- 1/4 čajové lžičky skořice
Jak to udělat
Ve velké mísy podávku kombinujte jablka na plátky a ananas nebo jablečný džus. Přidejte rýži, celer, vlašské ořechy, hrozinky a mrkev; míchat všechny směsi.
V samostatné misce kombinujte jogurt, majonézu, sůl a skořici; míchat. Směs majonézy promícháme do směsi jablek.
Obalte a ochlazujte Waldorfský salát, dokud nebudete připraveni sloužit.
Mohlo by se Vám také líbit
Nakrájené zeleninové a rýžové saláty s límcem
Apple salát s pekanem a rozinkami
Waldorfský salát s oranžovými odrůdami a rozinkami
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 637 |
| Celkový tuk | 36 g |
| Nasycený tuk | 5 g |
| Nenasycený tuk | 7 g |
| Cholesterol | 16 mg |
| Sodík | 213 mg |
| Sacharidy | 71 g |
| Vláknina | 6 g |
| Protein | 10 g |