Toto lehké, slané pokrmy jsou ideální pro náročné noční noci.
Co budete potřebovat
- 4 kuřecí stehna
- 1/4 čajové lžičky soli
- 1/4 čajové lžičky černého pepře nebo chuť
- 1/2 žluté cibule (asi 1/4 šálku)
- 2 stroužky česneku
- 1 1/2 červené papriky
- 1/2 šálku kuřecí vývar
- 2 lžíce ústřice omáčky
- 1 lžíce tmavé
- sójovou omáčkou nebo tamari
- 1 lžíci čínského rýžového vína, suchého bílého vína nebo suché sherry
- 1 čajovou lžičku
- hnědý cukr
- 2 čajové lžičky rostlinného oleje nebo čistého olivového oleje
Jak to udělat
Opláchněte kuřecí stehno a vysušte. Rozpůlit. Třepe sůl a pepř přes stehna.
Oloupeme a nakrájíme cibuli. Oloupeme a jemně nakrájíme česnek. Ořezáme červenou papriku na polovinu, odstraňte semena a nakrájíme na čtverce o délce 1 palce.
V malé misce kombinujte kuřecí vývar, ústřicovou omáčku , sójovou omáčku , rýžové víno, suché bílé víno nebo suché sherry a hnědý cukr. Dát stranou.
V nelepivém pánev ohřejte olivový olej na střední teplotu.
Přidejte stehná kuřecí a na obou stranách hnědé. Odstraňte kuřecí stehna z pánve a vypusťte na papírových utěrech. Nevyčistěte panvu.
Přidejte cibuli a česnek do pánve a vařte, dokud nebude cibule změkčena (asi 5 minut). Přidejte červenou papriku do pánve. Krátce nakrájejte a pak přidejte omáčku.
Přineste omáčku do varu, pak přidejte kuřecí stehna zpět do pánve. Omezte teplo, kryt a kuře kuřeme, dokud nejsou šťávy v nejsilnější části stehna průsvitné, když jsou propíchnuty vidličkou (asi 15 minut). Kočka míchat občas při vaření. Podáváme teplou rýži.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 1300 |
| Celkový tuk | 73 g |
| Nasycený tuk | 20 g |
| Nenasycený tuk | 30 g |
| Cholesterol | 418 mg |
| Sodík | 977 mg |
| Sacharidy | 18 g |
| Vláknina | 2 g |
| Protein | 135 g |