Známý koktejl ve Virginii, Todd Thrasher , vytvořil tento koktejl kolem bourbonu Basil Hayden jako pocta sladkých cukrovinek, které se kdysi rozšířily po celém jižním Spojeném státě.
Zatímco to není nejrychlejší koktejl na výrobu, pokud hledáte jedinečný způsob, jak oslavit Den nezávislosti , může to být nápoj pro vás. Redolent z medu, broskví a pekanů, tento nápoj je chutný i složitý. Zkuste jeden a dejte mi vědět, co si myslíte.
Co budete potřebovat
- Pro koktejl:
- 2 unce Basil Haydenův bourbon
- 1 1/2 oz. Pekanové broskvové vody (viz níže uvedené pokyny)
- 1 pomlčka
- broskvové hořčičky
- Obloha: citrónová zkroucení
- Pro pekanskou broskvovou vodu:
- 1 kč
- 2 broskve (hrubě nasekané)
- 2 litry vody
- 1/2 kvartový med
Jak to udělat
Koktejl
- Ve směšovací sklenici kombinujte všechny ingredience s ledem.
- Míchá se po dobu 30 sekund.
- Dejte do kupé sklenice a obloha s velkým citronovým kroucením
Pecan Peach Water
- Na pečicí fólii rovnoměrně rozetřete pekáčky a toastujte v předehřáté troubě o 300 stupních po dobu 15 minut nebo dokud oleje nezačínají z pekanů.
- Přiveďte vodu na varnou desku.
- Omezte na vařič a přidejte med a broskve.
- Přidejte pekanové kousky do směsi vody a medu a nechte 30 minut naplnit.
- Odstraňte z tepla a nechte vychladnout.
- Naplňte nejprve chinois a pak pomocí filtru kávy, abyste odstranili sediment a pevné látky.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 2107 |
| Celkový tuk | 82 g |
| Nasycený tuk | 8 g |
| Nenasycený tuk | 46 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 61 mg |
| Sacharidy | 368 g |
| Vláknina | 40 g |
| Protein | 29 g |