Pokud jste jedním z těch zvláštních lidí, kteří dávají přednost černé červené lékořice, je to pro vás Martini . Je to velmi jednoduché: vodka a sambuca zdobené černou tyčinkou lékořice.
Sambuca je ten likér, který má chuť podobný absintu (nebo černému sladovce) a může být získanou chutí, zejména v takovém průhledném nápoju, jako je tento. Tyčinka Licorice není pro všechny, ale těm, kteří se jim líbí, se bude líbit.
Tip: Při třepání s Sambucou (nebo jakýmkoliv likérem s příchutí anýzu ) umyjte koktejlovou třepačku a veškeré nádoby dobře, abyste odstranili jakoukoliv zbytkovou chuť.
Co budete potřebovat
- 2 1/2 oz
- vodka
- 3/4 unce
- Sambuca likér
- Obloha: 1 krátká tyčinka černého lékořice
Jak to udělat
- Nalijte přísady do koktejlové třepačky s ledem.
- Dobře se protřepejte .
- Dejte do chladené koktejlové sklenky .
- Ozdobte krátkou černou dýňovou lištu.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 245 |
| Celkový tuk | 1 g |
| Nasycený tuk | 0 g |
| Nenasycený tuk | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 64 mg |
| Sacharidy | 10 g |
| Vláknina | 0 g |
| Protein | 0 g |