Boldly-hued, s nádhernou sladkou chuť příchuť, krve pomerančový džus změní standardní smoothie sofistikované. Tato krvavá oranžová jahodová čokoláda by byla perfektním doplňkem ke slavnostnímu menu Valentýna nebo Den matek. Použijte zmrazené, neslazené bobule pro frostier smoothie. Nebo, chcete-li, aby se váš indulgence faktor, zkuste použít zmrazené jogurt místo pravidelného jogurtu.
Co budete potřebovat
- 2 šálky (16 uncí) krve pomerančové šťávy
- 1 šálek čerstvých nebo zmrazených jahod, umyté a loupané, s výhodou organické
- 3/4 šálku (6 uncí) vanilkového jogurtu, nejlépe organického
- 2 lžíce medu
- 4 kostky ledu
- 4 čerstvé jahody, oranžové plátky a / nebo věnečky na máty pro obloha (volitelně)
Jak to udělat
- Všechny ingredience s výjimkou kostky ledu umístěte do mixéru a pyré až do vyhlazení.
- Přidejte kostky ledu a pulzujte, dokud nejsou rozdrceny.
- Nalijte do 4 sklenic. Ozdobte, pokud je to požadováno, a okamžitě podávejte. Užívat si!
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 151 |
| Celkový tuk | 2 g |
| Nasycený tuk | 1 g |
| Nenasycený tuk | 0 g |
| Cholesterol | 6 mg |
| Sodík | 25 mg |
| Sacharidy | 34 g |
| Vláknina | 3 g |
| Protein | 4 g |