Ukažte svou irskou pýchu s tímto skvělým koktejlem, který kombinuje moučnou chuť creme de menthe a amaretto a končí s trochou citronové šťávy. Dobře, takže v tomto nápoji nejsou žádné skutečné irské duchy, ale mají zelený odstín , který jim stále dává palec na oslavy sv. Patrika . Erin Go Braugh!
Co budete potřebovat
- 3 unce
- zelený krém z masa
- 3 unce amaretto
- 2 oz citronové šťávy
Jak to udělat
- Sestavte ingredience ve sklenici s vysokým sklonem.
- Míchejte dobře .
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 318 |
| Celkový tuk | 0 g |
| Nasycený tuk | 0 g |
| Nenasycený tuk | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 12 mg |
| Sacharidy | 45 g |
| Vláknina | 2 g |
| Protein | 1 g |