Tento recept s tater pancéřem se trochu liší od většiny verzí tohoto receptu tím, že se vyrábí se zlatou houbovou polévkou spíše než smetanou houbovou polévkou. To dává tomuto receptu pikantnější, paradajkovou chuť. Tato verze má také zmrazený hrách, mrkev a kukuřici, což z něj dělá skvělé jedlé jídlo.
Nenechte si ujít: Hot Dog Tater Tot Casserole Recipe
Co budete potřebovat
- 1 libra mletého hovězího masa
- 1 (10,75 oz) může zkondenzovat zlatou houbovou polévku
- 1/2 šálku mléka
- 1/2 šálku zmrzlého hrášku a mrkvy
- 1/4 šálku zmrzlé kukuřice
- 1 šálek drceného sýra čedar
- 16 oz. balení zmrzlé tater tots
Jak to udělat
- Předehřejte troubu na 350 stupňů F.
- Hovězí hovězí maso v velké pánvi. Vypusťte tuk a přeneste hovězí maso na nádobu o objemu 1 litr. Přidejte zlatou houbovou polévku, mléko, zmrazený hrách, mrkev a kukuřici. Míchejte dobře.
- Nejlépe se sýrem, pak s tatranskými toty.
- Pečte 30-40 minut, dokud nebude bublinková.
Nenechte si ujít: Recepty s hovězím masem
Podívejte se také na hovězí pekáč s rozkrájenou bramborovou polevou - plné pikantní jídlo s křupavými brambory nahoře!
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 948 |
| Celkový tuk | 45 g |
| Nasycený tuk | 19 g |
| Nenasycený tuk | 17 g |
| Cholesterol | 170 mg |
| Sodík | 805 mg |
| Sacharidy | 59 g |
| Vláknina | 32 g |
| Protein | 97 g |