Tento mango smoothie je velmi snadno vyrobit v mixéru. Stačí jen oloupat a nakrájet mango a přidat do mixéru s jogurtem a drceným ledem. Můžete přidat nějaké mléko pro bohatší smoothie nebo použít nízkotučné nebo plnotučné jogurt namísto nonfat.
Viz též
Čokoládová zmrzlinová soda
Co budete potřebovat
- 1 šálek manga (loupané a nakrájené na kostičky)
- 1 šálek čistého (nebo vanilkového) beztučného jogurtu
- 1/2 šálku drceného ledu
- Volitelné: mléko nebo voda
Jak to udělat
Umístěte nakrájené mango, jogurt a led v mixéru nebo kuchyňském robotu
Směs nebo proces do hladké.
Pokud je hladká mléka příliš hustá, přidejte malé množství mléka nebo vody.
Provede 2 porce.
Mohlo by se Vám také líbit
Citrusový chladič - citronový, limetový a pomerančový nápoj
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 133 |
| Celkový tuk | 4 g |
| Nasycený tuk | 3 g |
| Nenasycený tuk | 1 g |
| Cholesterol | 16 mg |
| Sodík | 60 mg |
| Sacharidy | 20 g |
| Vláknina | 2 g |
| Protein | 6 g |