Tato staromódní plněná pečená jablka jsou vynikající a kořením zpříjemní váš dům vůni! Přidejte lžičku zmrzliny nebo čerstvě šlehanou smetanou pro báječný dezert.
Neváhejte nahradit hrozienku sušenými brusinkami nebo nakrájenými daty.
Co budete potřebovat
- 6 velkých jablek na pečení
- 3/4 šálku hnědého cukru (pevně zabalené)
- 1/2 šálku rozinky
- 1/2 čajové lžičky skořice
- 1/4 lžičky muškátového oříšku
- 1 lžíce másla
Jak to udělat
- Troubu ohřejte na 350 F (180 C / Plyn 4).
- Umyjte a jádra jádra, pak vyjměte 1-palcový pruh kůry kolem středu každého jablka. Usaďte jablka v 2-litrovém mělkém mísišti na pečení.
- Směs hnědého cukru, rozinky, skořice a muškátového oříšku v malé misce; vyplňte střed každého jablka a bodte 1/2 čajovou lžičkou másla.
- Přidejte do nádoby dostatek vody, aby zakryla dno misky; pečeme, odkryté, asi 45 minut až hodinu, nebo dokud nejsou jablka citlivá. Velké jablka budou trvat déle. Nakrájení s džusy občas.
- Servírujte jablka teplou s hlubokou sladkou šlehačkou.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 184 |
| Celkový tuk | 2 g |
| Nasycený tuk | 1 g |
| Nenasycený tuk | 1 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodík | 11 mg |
| Sacharidy | 44 g |
| Vláknina | 2 g |
| Protein | 1 g |