Tento recept složený ze dvou složek kávového sirupu může být použit k aromatizaci alkoholických a nealkoholických nápojů, koláčů, nebo používaných jako zmrzlinová poleva.
Jedná se vlastně o jednoduchý sirup s příchutí kávy. Normální poměry pro jednoduchý sirup jsou dvě části cukru na jednu část vody nebo jiné kapaliny. V tomto receptu jsou poměrné podíly sníženy na jednu část cukru na jednu část kávy, aby se dosáhlo maximálního množství kávy.
Co budete potřebovat
- 1 šálek cukru
- 1 šálek kávy (vařená extra síla)
Jak to udělat
Jak vyrobit 1 pohár extra-pevnost vařené kávy
- Vroucí 3/4 šálku mleté kávy s 8 unce studené vody.
Vytvořte sirup
- Kombinujte cukr a extra-pevnou kávu ve středním hrnci. Přineste k varu, za stáleho míchání rozpustit cukr.
- Nižší teplo a vařte 3 minuty a míchání často.
- Přeneste kávový sirup do nádoby a nechte přijít na pokojovou teplotu. Utěsněte a uchovávejte těsně v chladničce po dobu až 1 měsíce.
- Používejte k aromatizaci mléčných nápojů, alkoholických koktejlů a jako topping na dezerty nebo zmrzlinu .
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 49 |
| Celkový tuk | 0 g |
| Nasycený tuk | 0 g |
| Nenasycený tuk | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 0 mg |
| Sacharidy | 12 g |
| Vláknina | 0 g |
| Protein | 0 g |