Tato kombinace jablečného želé , hořčice a medu vytváří fantastickou glazuru pro kuřecí maso i vepřové maso. Ponechte co nejvíce z této husté marinády na kuře co nejvíce. Tento recept je také skvělý pro kuřáky.
Co budete potřebovat
- 4 kuřecí prsíčky, vykostěné a bez kůže
- 1/3 šálku (80 ml) jablek
- 2 čajové lžičky (10 ml) medu
- 1 lžíce (15 ml) Dijon Hořčice
- 2 čajové lžičky (10 ml) jablečného octa
- 1 1/2 čajové lžičky (7,5 ml) mořské soli
- 1/2 čajové lžičky (2,5 ml) mleté skořice
- 1/2 čajové lžičky (2,5 ml) mletého muškátového oříšku
Jak to udělat
1. Umístěte kuřecí prsíčky do plastového sáčku se zipem. Kombinujte zbývající přísady a nalijte kuře. Těsnící vak a umístěte do chladničky po dobu 1 až 2 hodin.
2. Předhřátí grilu pro středně vysoké teploty. Odstraňte kuře z vaku. Nechte kuře vařit 10 minut, otočte a vařte dalších 10 minut. Když se šťávy rozplynou a kuře již není uprostřed růžové, odstraňte z tepla a podávkujte.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 1212 |
| Celkový tuk | 70 g |
| Nasycený tuk | 20 g |
| Nenasycený tuk | 28 g |
| Cholesterol | 418 mg |
| Sodík | 1,312 mg |
| Sacharidy | 5 g |
| Vláknina | 1 g |
| Protein | 131 g |