Irská žába je vrstvený výstřel s fascinující kombinací chuti: irský krém a meloun. Tento střelec je velmi podobný Fruity Irishman, který otřásá 2 díly irského krému s 1 dílem Midori. Irská žába je nejlepší, když jsou oba likéry dobře ochlazeny a irský krém se pomalu nasytí přes Midori.
Co budete potřebovat
- 3/4 unce
- Midori melónový likér (chlazený)
- 3/4 unce
- Irský krémový likér (chlazený)
Jak to udělat
- Tekutý melounek Midori nalijte do broušeného skla .
- Pomalu plte irský krém nahoře. Držte lištu (nebo jakoukoliv lžíci, i když ty barové lžíce mají tendenci nejlépe fungovat) vzhůru nohama nad nápojem a pomalu vylijte irský krém přes to, pohybující se lžící nahoru, jak se skleněná výplň.
| Nutriční pokyny (za porci) | |
|---|---|
| Kalorie | 143 |
| Celkový tuk | 0 g |
| Nasycený tuk | 0 g |
| Nenasycený tuk | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 3 mg |
| Sacharidy | 20 g |
| Vláknina | 0 g |
| Protein | 0 g |